7 / 24 DESTEK
BİZDEN HABERLER
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret29741

Hakkımızda

Genç kadromuzla sahip olduğumuz teknik bilgi ve tecrübemizle, EN İYİ iddiasındayız. Kendimizi her geçen gün geliştirerek son teknolojiyi ve KALİTEYİ kullanarak ürünlerimizi bilgilerimizi güncelleyerek NOKTA SATIŞI çözümler üretiyoruz.

   Öncelikli amaç; ihtiyaçları anlamak, tespit etmek ve en uygun projeyi uygulamaktır. Bunun için ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK hizmeti su.Sizin içinmaktayız. 

   Kullandığımız ürünler son teknoloji ve kaliteden taviz vermeden seçilmektedir. Montaj işlemleri yapılırken konusunda uzman ekibimiz tarafından, kesinlikle zarar verilmeden ve kablo kirliliği yaratmadan montaj işlemini bitiriyoruz.

   MİSYONUMUZ:

Müşterilerimizin,ihtiyaçlarına,problemlerine ve isteklerine hızlı aynı zamanda etkin çözümler üretmek. Komplike bir teknik servis ile, kendinizi güvende hissediceksiniz..

   VİZYONUMUZ:

Belli sınırlar içinde kalmadan,Toplam kalite yönetimi anlayışıyla hep daha iyiyi,en son teknolojiyi uzun yıllar kullanabilme imkanı sağlamak. Sektörün aranılan en hızlı, dinamik, kendini her zaman her konuda güncelleyen bir firma olmak. Fiyat ve kalite olarak tercih sebebiniz olmak..  


   SAYGILARIMIZLA

DEDEKTÖRMATİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ  

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92465.9483
Euro6.54276.5689
Takvim
Hava Durumu
Saat